Hoppa till sidans innehåll

Startlista 2dagars



Seniorer



Namn Klubb Bil Anmälare
1 Christian Tjernell Timrå MK Volkswagen Team Downlake
2 Dennis Borgström Hofors MS Volvo Hofors Bilvård & Däckservice
3 Mats Jonsson SMK Söderhamn Nissan Team Akida omsorg
4 Mattias Spännar Mora MK Saab
5 Niklas Strandh Ljusdals MS Volvo
6 André Lindgren Ånge MK Saab
7 Roger Lundberg Sandvikens MK Saab
       
9 Conny Göransson Sandvikens MK Opel Team Svartflagg
10 Emil 'Totte' Gustafsson Jämtlands MK Volvo Y/A Dynggrep Racing
11 Robert Bergvik Ljusdals MS Saab
12 Jakob Röstberg Bollnäs MK Volvo TEAM RÖVSKÖRA RACING
13 Tomas Boström Hede MK Saab
14 Joakim Jonsson SMK Söderhamn Nissan Team Akida omsorg
15 Pär Olsson Ljusdals MS Mercedes Team Mercedes
16 Gustaf Josefsson Gestrike RT Volvo
17 Fredrik Vestblom Järbo Mk Saab Team Svartflagg
18 Per-olov Björk Ljusdals MS Mercedes Team Mercedes
19 Patrik Jonsson Ånge MK Opel
20 Rolf Bergman Kramfors MSK Saab
21 Rickard Wikström Ljusdals MS Saab
22 Stefan  Ström Sandvikens MK Saab Team SvartFlagg
23 Anders Svensson Ilsbo MK Volvo
24 Andreas Salin Bollnäs Mk Saab
25 Niklas Johansson Ljusdals MS Volvo
26 Mats Svensson Bollnäs MK Volvo
27 Mattias Bergfors Härnösands MK Saab Team Wiséns Åkeri/LL Motorsport
       
29 Jocke  Halvarsson Ljusdals MS Opel
30 Ulf Ahlbom Järbo MK Saab Team Svartflagg
31 Hans Olsson Ljusdals MS Volvo
32 Patrik Åsberg AMF Årsunda Saab Team Festivalgänget
33 Lennart Lundgren Härnösands MK Saab Team Wiséns Åkeri/ LL Motorsport
35 Jan(Janne) Zetterman Ljusdals MS Mazda
36 Calle Bodell Järbo mk Volvo
37 Toivo Rotvik Hofors MK Mitsubishi Team-Tokåker
38 Fredrik  Johansson Ljusdals MS Volvo Team RövSköra Racing
39 Jonas  Edlund Ilsbo MK Volvo
40 Robert Salin Härnösands MK Saab
41 Fredrik Mellgren Woxnadalens MK Volvo
42 Lars Börser Ljusdals MS Volvo
43 Mauritz Palm Ånge MK Volvo HP-Motor Mekonomen Bilverkstad
44 Conny Jansson Krokoms MK Opel Team Skitbra
45 Benny Lindgren Gestrike RT Volvo
46 Hans-Erik Kollin Ljusdals MS Mercedes Team Mercedes
47 Lars Fredin Ilsbo mk Volvo
48 Jonas Eriksson SMK Hälsinge Saab Välsta Bildemontering AB Hudiksvall
49 Magnus Lövgren Sandvikens MK Nissan hofors bilvård&däckservice
50 Henrik Persson Timrå MK Volkswagen
51 Jörgen Svärd Lljusdals MS Volvo
52 Daniel Malmgren SMK Söderhamn Volvo
53 Andreas Jonsson Ånge Mk Saab
54 Dahn Tjernell Timrå MK Volkswagen Team Downlake
55 Mikael Olsson SMK Söderhamn Volvo team jon jons
56 Mikael Andersson Härjedalens AK Volvo Mobergs Glas Sveg
57 Patrik Hallberg Ljusdals MS Saab
58 Emil Hansson Järbo MK Opel
59 Jörgen Lindgren Gestrike RT Volvo
60 Stefan Skalberg Ljusdals MS Volvo
61 Ola Stjernen Krokoms MK Opel
62 Daniel Andersson Timrå MK Volvo
63 Jimmy Ottosson Hede MK Saab
64 Glenn Iversen Härnösands MK Volvo Team Wiséns Åkeri/ LL Motorsport
65 Andreas Waleteg Bollnäs MK Saab Team Jon-Jons
66 Krister Poll Timrå MK Volvo
67 Pär Larsson Ljusdals MS Saab
68 Peter Skog AMF Årsunda Saab Team färnebomekarna
69 Stefan  Bjöns Mora MK Saab
70 Jimmy Forsberg Hede MK Saab HP-Motor Mekonomen Bilverkstad
71 Marcus Lund SMK Söderhamn Saab Team Jon Jon´s
72 Fredric Englund Ljusdals MS Mercedes Team Mercedes
73 Martin Rodin Ilsbo MK Volvo
74 Mattias Frisk Mora Mk Saab
75 Andreas Hägglund Bollnäs MK Saab Team Akida Omsorg
76 Arvid  Gunnarsson Hede MK Volvo Team Downlake!
77 Stefan Öhrn Ljusdals MS Toyota
78 Janne  Larsson Gestrike RT Volvo
79 Johan Nabb SMK Söderhamn Saab Team Akida Omsorg
80 Dennis Eriksson Ånge MK Saab
81 Dennis Röstberg Bollnäs MK Volvo TEAM RÖVSKÖRA RACING
82 Jon Schöning SMK Söderhamn Saab Team Akida omsorg
83 Patrik Svärd Ljusdals MS Volvo
84 Ante Boström AMF Årsunda Opel
85 Alexander Palm Ånge MK BMW
86 Martin Bjöns Mora MK Saab
87 Christoffer Ylander Hede MK Saab HP-Motor Mekonomen Bilverkstad
88 Fredrik Hermansson Bollnäs MK Saab Team Akida Omsorg
89 Peter Schylberg Härjedalens AK Opel Mobergs Glas Sveg
90 Kalle Morell Hofors MK Saab Team Festivalgänget
91 Erik Jensén Ånge MK Saab
92 Nicklas Berglöf Ljusdals MS Saab
93 Daniel Nylén Järbo MK Opel
94 Tobias Söderqvist AMF Årsunda Saab

Juniorer



Namn Klubb Bil Anmälare
100 Lilleman Andersson Bollnäs MK Volvo Team Rövsköra Racing
101 Albert Olivensjö Ljusdals MS Toyota
102 Linus Vallin Hede MK Volvo HP-Motor Mekonomen Bilverkstad
103 Junior Holmin Härjedalens AK Volvo
104 Maja Larsson Järbo MK Volvo Westlunds Entreprenad AB
105 Maja Henriksen SMK Söderhamn Toyota Team Jon Jons
106 Tom  Lövgren Hede MK Saab
107 Niclas Jansson Krokoms MK Saab Team skitbra
108 Fanny Lindgren Ånge MK Opel
109 Richard Ekbom Ljusdals MS Saab
110 Tobias Othzen Järbo MK Saab Team Svartflagg
111 Joel Olsson SMK Söderhamn Saab Team Jon Jons
112 Oscar Bergman Ljusdals MS Peugeot Moafonden.se
113 Rasmus Teir Härjedalens AK Volvo
114 Linus Granlund Järbo MK Volvo
115 Wilma Hallberg Ljusdals MS Saab

       
118 Amanda Hedälv Hede MK Saab
119 Kim Tikkanen Ljusdals MS Saab
120 Simon Hjelm Hede MK Saab HP Motor Mekonomen bilverkstad
121 Linus Andersson AMF Årsunda Opel
122 Frida Jönsson Ljusdals MS Opel Team Skitbra
123 Joacim Granvik Gestrike RT Volvo
124 Isak Hellström Hede MK Volvo
       
126 Anton Iseborn Bollnäs MK Volvo
127 Rickard Sundberg Hede MK Opel
128 Emil Henriksen SMK Söderhamn Toyota Team Jon Jons

 

 


Damer



Namn Klubb Bil Anmälare
200 Cecilia Ytterbom Timrå MK Opel
201 Karin Hjelm Hede MK Saab HP motor Mekonomen bilverkstad
       
203 Annsofi Wikström Ljusdals MS Opel
204 Eva  Carlsson Hofors MK Saab

206 Christina Berglund Hofors MK Mitsubishi Team Tok-åker

208 katarina  Lönnberg Ilsbo MK Volvo
209 Jessica Persson Hede MK Mazda HP-Motor Mekonomen Bilverkstad
210 Therese Jonsson Ånge MK Saab
211 Ida Olsson Ljusdals MS Volvo
212 Emili Andersson AMF Årsunda Opel
213 Sofia Gustin Ånge MK Saab
214 Veronica Sjökvist Krokoms MK Opel Team Skitbra
215 Therese Waleteg Bollnäs Mk Opel Team Jon Jons
216 Ellinor Johansson Timrå MK Volvo
217 Ida Törnhult AMF Årsunda Saab Team Festivalgänget
218 Sara Strömberg ilsbo mk Volvo
219 Jennie Wallström Bollnäs MK Saab
220 Helena Jönsson Ljusdals MS Opel Team Skitbra
221 Elin Andersson Ånge MK Volvo
222 Annika Forsberg Sandvikens MK Saab Team Svartflagg

 

 


Veteraner



Namn Klubb Bil Anmälare
300 Lena Rigglöv Eliasson Skutskärs MS Saab Team Jon Jons
301 Peter Hägglund Bollnäs MK Volvo
302 Dan Hedlund Ljusdals MS Saab Team Akida omsorg
303 Owe Malmgren SMK Söderhamn Volvo
304 Karl-Erik Olsson Bollnäs MK Volvo Team Jon Jons
       
306 Mats  Vallström Ljusdal MS Saab
307 Leif Hermansson Bollnäs MK Saab Team Akida omsorg
308 Susanne Lindgren Gestrike RT Volvo
309 Mikael Eliasson Skutskärs MS Saab Team Jon Jons
310 Per-Gunnar Jönsson Ljusdals MS Saab Team Skitbra



Uppdaterad: 08 JUN 2016 01:18 Skribent: Annsofi Wikström
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Ljusdals MS - Bilsport
Mia Olsson, Läroverksgatan 46A
82133 Bollnäs

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: ljusdalsms@hotmail.c...

Se all info